NAŠE NYNĚJŠÍ ZÁSADY

Přidal:

Řídíme se potřebnými doporučeními a ošetřujeme za zvýšených hygienických opatření. Těmi u nás jsou:

1. DOTAZNÍK
2. DEZINFEKCE RUKOU
3. VYPLÁCHNUTÍ ÚST
4. HYGIENICKÉ ZÁSADY
5. ČERSTVÝ VZDUCH

Děkujeme za pochopení a pevné zdraví vám všem!

 

0

Vítejte na našich stránkách!

Přidal:

Nabízíme stomatologickou péči na vysoké úrovni, podpořenou nejnovějšími technologiemi a sledující nejnovější trendy. Naším prvořadým cílem je kvalitní, šetrné, estetické a bezbolestné ošetření. Věříme, že z našich ordinací budete odcházet spokojeni, s úsměvem a ošetření pro Vás přestane být traumatickým zážitkem. Klademe důraz na individuální a osobní přístup ke klientům – každý má svého zubního lékaře. K poskytování poctivé stomatologické péče přispívá neustálé vzdělávání celého našeho týmu.

0

Vlastníme nejmodernější CBCT přístroj!

Přidal:

 

Na naše pracoviště vlastní nejmodernější rentgenové zařízení, které lze v zubním lékařství využít. Jedná se o tzv. CBCT rentgen – tedy o zobrazovací zařízení, jehož hlavní funkcí je vytváření 3D projekcí předem určené oblasti v ústní dutině pacienta.

0

POZASTAVILI JSME PŘÍJEM NOVÝCH PACIENTŮ

Přidal:

 

Velmi nás to mrzí, ale vzhledem k prodlužujícím se objednacím dobám, jak u lékařů tak u dentálních hygienistek, jsme byli nuceni dočasně pozastavit příjem nových pacientů. Situaci řešíme a věříme, že brzy budeme opět schopni nové pacienty přijímat. Děkujeme za pochopení.

0

Pomůcky dentální hygieny za výhodné ceny!

Přidal:

 

Nabízíme široký sortiment pomůcek dentální hygieny za výhodné ceny. Nákup je možný na recepci našeho stomatologického centra (platby za dentální pomůcky jsou možné pouze v hotovosti).

0

AKTUÁLNĚ

Přidal:

 

Česká stomatologická komora s ohledem na aktuální situaci v Česku doporučuje a my s ohledem na její doporučení prosíme:
➡️ pacienty, kteří se necítí zdravotně dobře, jsou nachlazení, nemocní, aby se přeobjednali na dobu, až budou zdraví. Totéž se dlouhodobě týká i pacientů s oparem či koutky.
Děkujeme za váš respektuplný přístup.

 

 

0

Máte strach z ošetření? Máme pro Vás řešení!

Přidal:

 

Trpíte strachem z ošetření u zubního lékaře? Obává se Vaše dítě zubaře natolik, že jej téměř nelze ošetřit? Nabízíme Vám inhalační analgetikum Entonox, které Vás díky svým sedativním a anxiolytickým účinkům zbaví strachu z ošetření. Více informací Vám sdělí Váš ošetřující lékař.

0